Części zamienne do młotów hydraulicznych Atlas Copco oraz innych

W naszym asortymencie znajdują się części zamienne do młotów hydraulicznych Atlas Copco oraz innych marek. Młoty znajdują zastosowanie jako narzędzia peryferyjne koparek, wykorzystywane przede wszystkim do prac rozbiórkowych i wyburzeniowych, a także do kruszenia skał. Te z napędem hydraulicznym zapewniają możliwość kontrolowania siły uderzenia, co wpływa przede wszystkim na dużą dokładność przeprowadzanych robót. Warto wspomnieć, że zajmujemy się także sprzedażą młotów hydraulicznych do koparek – używanych oraz nowych.

Młoty są mocowane do koparek, a dokładnie do ich układów hydraulicznych, za pomocą płyt mocujących. Jedna ze ścian bocznych jest wyposażona w przewód ciśnieniowy, który dostarcza do młota olej z koparki lub innej maszyny roboczej. Za niwelowanie ewentualnych skoków ciśnienia w układzie młota odpowiada akumulator hydrauliczny. Przeciwdziała on także zjawisku kawitacji, czyli gromadzeniu się na skutek zmiany ciśnienia pęcherzyków gazowych w oleju hydraulicznym.

Z czego dokładnie składają się młoty hydrauliczne?

W zależności od danego producenta młoty hydrauliczne różnią się nieco między sobą. Podobnie jednak jak pompy hydrauliczne do koparek – są zbudowane wg określonego schematu. Obejmuje on zespół młota, ochronną obudowę wyposażoną w systemy amortyzujące i tłumiące drgania, a także grot (np. w kształcie ostrza lub dłuta). Wewnątrz młota znajduje się tłok (odpowiedzialny za generowanie siły potrzebnej do uderzeń) albo młotek, dystrybutor i narzędzie uderzające. Kluczową częścią młota jest głowica – wykonana ze stali lub innych wytrzymałych surowców. Dzięki niej powstają uderzenia.

Duży wybór części zamiennych do młotów hydraulicznych Atlas Copco

Nasza oferta obejmuje rozmaite części zamienne do młotów hydraulicznych Atlas Copco. Urządzenia tego szwedzkiego producenta cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na materiały wysokiej jakości, korzystne ceny oraz rozwiązania konstrukcyjne dopracowane w każdym calu. W sprzedaży mamy groty o różnej długości, wadze i średnicy. W naszym asortymencie znajdą Państwo groty typu szpicak, przecinak, narzędzie tępe (bez uformowanej końcówki). Mamy także m.in. rygle do grotów, obudowy młotów, uszczelki, tuleje narzędziowe, tłoki, akumulatory. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego zamiennika.

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy

ul. Leśna 3B
88-153 Kruszwica

tel: 696 067 346

e-mail: biuro@selpart.pl