Części do silników maszyn budowlanych

Poszukują Państwo części do silników maszyn budowlanych? Zależy Państwu na ich jakości i przystępnych cenach? Nasza oferta obejmuje zamienniki tylko o odpowiedniej jakości, porównywalnej do jakości części oryginalnych, które kosztują o wiele więcej. Warto mieć też na uwadze, że części oryginalne, zwłaszcza do starszych maszyn budowlanych, nie zawsze są dostępne. Jesteśmy firmą, która zajmuje się także przeglądami i naprawą tych maszyn, dlatego mogą być Państwo pewni, że świetnie znamy się na tym, co robimy i co oferujemy. Zależy nam na długofalowej współpracy z każdym klientem, dlatego zapewniamy trwałe i w pełni funkcjonalne zamienniki, w tym części do silników maszyn budowlanych – przede wszystkim koreańskich i japońskich producentów.

Części zamienne do silników Cummins

Nasz asortyment obejmuje części zamienne do silników Cummins. Ten amerykański koncern wyprodukował swój pierwszy silnik już w 1919 roku. Silniki wysokoprężne tej marki, za sprawą swojej niezawodności, cieszą się stale dużym zaufaniem – nie tylko w branży budowlanej. Powstają z certyfikowanych komponentów, spełniających rygorystyczne normy. Wyróżnia je podwyższona wytrzymałość na pracę w trudnych warunkach oraz odporność na takie czynniki, jak wilgoć, promieniowanie UV, wysokie temperatury. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  • głowice i uszczelki głowic,
  • pierścienie tłokowe,
  • turbosprężarki,
  • wały korbowe,
  • korbowody,
  • zawory,
  • tuleje.

Poza częściami zamiennymi do silników Cummins oferujemy także m.in. części do układu hydrauliki siłowej, w tym pompy hydrauliczne do koparek, siłowniki, reduktory obrotu. Mamy również części do podwozia oraz układu elektronicznego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze oferowanych przez nas wysokiej jakości zamienników. Zaopatrując się w nasze produkty, zyskają Państwo pewność ich odpowiedniego dopasowania do modelu maszyny oraz długotrwałej eksploatacji. Zachęcamy do kontaktu i wyboru naszej oferty!

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy

ul. Leśna 3B
88-153 Kruszwica

tel: 696 067 346

e-mail: biuro@selpart.pl