Młoty hydrauliczne do koparek – używane i nowe

W naszej ofercie znajdują się młoty hydrauliczne do koparek – używane oraz nowe. Urządzenia te, montowane na ramieniu koparek, są niezbędne podczas realizacji rozmaitych prac wyburzeniowych, ponadto wykopów ziemnych – w tym do kruszenia przeszkód gruntowych. Wyposażone w specjalne nakładki, znajdują także zastosowanie do wbijania słupków zbrojeniowych. W przypadku minikoparek generują energię uderzenia na poziomie od 400 J, zaś jako narzędzia peryferyjne większych koparek gąsienicowych nawet do 5000 -6000 J.

W zależności od rozmiaru i typu koparek, na których są montowane, młoty dzielą się na trzy główne rodzaje. Młoty małe mają m.in. zastosowanie w przypadku robót drogowych oraz służą często do kopania. Natomiast do wyburzania budynków czy wykopów na terenach miejskich zwykle są przeznaczone młoty średniej wielkości. Te największe są zaś niezbędne podczas kopania tuneli czy przeprowadzania rozległych rozbiórek.

Fachowe doradztwo przy zakupie młotów hydraulicznych do koparek

Maszyny budowlane są naszą pasją, dlatego poza sprzedażą części zamiennych i świadczeniem usług w ramach serwisu maszyn budowlanych, oferujemy także pomoc i doradztwo przy ich zakupie. W przypadku maszyn, a także młotów hydraulicznych używanych – oceniamy dokładnie ich stan techniczny. Analizujemy parametry pracy i pomagamy w wyborze sprzętu, który będzie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów.

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości młotami hydraulicznymi do koparek: używanymi, w pełni sprawnymi pod względem technicznym i gotowymi do dalszej, długoterminowej eksploatacji– zapraszamy do kontaktu. Znajdą Państwo u nas także młoty hydrauliczne do minikoparek, koparko-ładowarek i ładowarek. Doradzimy w trafnym zakupie modelu młota – dopasujemy go do Państwa maszyny budowlanej i rodzaju przeprowadzanych robót pod względem masy roboczej, ciśnienia roboczego, wagi i energii uderzenia. Zapraszamy do wyboru naszych usług!

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy

ul. Leśna 3B
88-153 Kruszwica

tel: 696 067 346

e-mail: biuro@selpart.pl