Serwis maszyn budowlanych

Oferta naszej firmy obejmuje specjalistyczny serwis maszyn budowlanych, a także regularne przeglądy oraz diagnostykę i ocenę stanu technicznego sprzętu budowlanego. Pracujący w naszej firmie mechanicy z wieloletnim doświadczeniem są w stanie spełnić wszystkie zadania w zakresie napraw urządzeń budowlanych, które stawiają przed nimi klienci. Celem naszego serwisu jest zapewnienie klientom możliwości długoletniej eksploatacji ich maszyn przy jak najmniejszych nakładach finansowych i konieczności wymieniania ich na nowsze modele. Nasz zespół wykwalifikowanych mechaników podejmie się każdej akcji naprawczej, a także chętnie udzieli Państwu niezbędnej pomocy podczas rozwiązywania problemów powstałych w wyniku długoletniego użytkowania maszyn budowlanych.

Dlaczego regularne serwisowanie maszyn budowlanych jest ważne?

Z doświadczenia wiemy, że zła eksploatacja powoduje zagrożenie bezpieczeństwa użytkowników maszyn, a także osób znajdujących się w pobliżu. Do tego dochodzą oczywiście koszty związane z całkowitą naprawą maszyny. Dlatego tak ważny jest profesjonalny przegląd i diagnostyka tego typu urządzeń. Koparki, ładowarki, podnośniki i inne maszyny budowlane są poddawane bardzo ciężkiej pracy i często wykorzystywane maksymalnie do granic swoich możliwości. By służyły klientom jak najdłużej, niezbędny jest ich profesjonalny serwis. W pracach serwisowych używamy wyłącznie najwyżej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz długoletnie doświadczenie, dlatego mogą nam Państwo zaufać.

Doosan – serwis maszyn budowlanych różnego typu

Naszą specjalnością są maszyny budowlane Doosan. Serwis maszyn tego koreańskiego producenta jest ważnym elementem naszej działalności, gdyż sprzęt budowlany tej marki cieszy się uznaniem w naszym kraju i jest jednym z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców. Serwisujemy zarówno minikoparki, koparki kołowe oraz gąsienicowe, jak i ładowarki kołowe oraz wozidła przegubowe. Hydraulika siłowa, na której opiera się ich działanie, nie ma przed naszymi fachowcami żadnych tajemnic. Zapewniamy dokładną i trafną diagnozę uszkodzonych elementów, na podstawie której planujemy szczegółowo każdą naprawę. Działamy sprawnie, mając na uwadze czas naszych klientów, a zarazem skutecznie – dbając o ich zaufanie i zadowolenie ze współpracy. Zajmujemy się m.in.:

  • regeneracją pomp hydraulicznych do koparek,
  • regeneracją mostów napędowych,
  • naprawą siłowników hydraulicznych,
  • regeneracją silników i rozdzielaczy hydraulicznych,
  • wymianą tłoczków, zaworów, cylindrów oraz filtrów.

Warto podkreślić, że serwis układów hydraulicznych wymaga dużej precyzji – niektóre podzespoły składają się bowiem z wielu mniejszych, połączonych ze sobą części, które wspólnie umożliwiają sprawne działanie maszyny. Poza fachową wiedzą i doświadczeniem w naprawach sprzętu budowlanego Doosan – specjaliści z naszej firmy cechują się niezbędną w takich sytuacjach uważnością, wnikliwością i skrupulatnością. Po zakończeniu prac sprawdzają sprawność i szczelność układu hydraulicznego. Dzięki współpracy z nami przestaną Państwo obawiać się przykrych niespodzianek, które wynikają z nieprofesjonalnych napraw.

Naprawa maszyn budowlanych

Zajmujemy się serwisowaniem i naprawą maszyn budowlanych wszystkich typów. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo pomocy z koparkami, minikoparkami, koparko-ładowarkami, spycharkami, ładowarkami, podnośnikami – zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się m.in. rozwiązywaniem problemów wynikających z pracy zwolnic do koparek. Współpracujemy także z mobilnymi serwisami urządzeń budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z całej Polski. Na wszystkie wykonane przez nas prace naprawcze i serwisowe udzielamy odpowiedniej gwarancji. Naszym klientom oferujemy:

  • przeglądy bieżące;
  • naprawy, diagnostykę;
  • ocenę stanu technicznego.

Rozumiemy doskonale, że czas odgrywa ogromną rolę podczas robót budowlanych i że wszelkie awarie sprzętu wiążą się zwykle z opóźnieniami w przyjętym harmonogramie. Prowadzą także nierzadko do strat finansowych. Dlatego każdej naprawy maszyn budowlanych dokonujemy terminowo, mając na uwadze wszelkie detale z nią związane. Poza specjalistyczną kadrą serwisantów dysponujemy bowiem różnorodnym asortymentem części zamiennych, m.in. części do silników maszyn budowlanych, których awarie zdarzają się dosyć często. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisu i naprawy maszyn budowlanych – zadbamy o to, aby w jak najszybszym czasie otrzymali Państwo sprzęt w pełni gotowy do dalszej pracy.

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy

ul. Leśna 3B
88-153 Kruszwica

tel: 696 067 346

e-mail: biuro@selpart.pl