Serwis maszyn budowlanych

Oferta naszej firmy obejmuje serwis specjalistycznych maszyn budowlanych, a także regularne przeglądy oraz diagnostykę i ocenę stanu technicznego sprzętu budowlanego. Pracujący w naszej firmie mechanicy z wieloletnim doświadczeniem są w stanie spełnić wszystkie zadania w zakresie napraw urządzeń budowlanych, które stawiane są przed nimi przez klientów. Celem naszego serwisu jest zapewnienie klientom możliwości długoletniej eksploatacji ich maszyn przy jak najmniejszych nakładach finansowych i konieczności wymieniania ich na nowsze modele. Nasz zespół wykwalifikowanych mechaników podejmie się każdej akcji naprawczej, a także chętnie udzieli Państwu niezbędnej pomocy podczas rozwiązywania problemów powstałych w wyniku długoletniego użytkowania maszyn budowlanych.

Dlaczego regularne serwisowanie maszyn budowlanych jest ważne?

Z doświadczenia wiemy, że zła eksploatacja powoduje zagrożenie bezpieczeństwa użytkowników maszyn, a także osób znajdujących się w pobliżu. Do tego dochodzą oczywiście koszty związane z całkowitą naprawą maszyny. Dlatego tak ważny jest profesjonalny przegląd i diagnostyka tego typu urządzeń. Koparki, ładowarki, podnośniki i inne maszyny budowlane są poddawane bardzo ciężkiej pracy i często wykorzystywane maksymalnie do granic swoich możliwości. By służyły klientom jak najdłużej, niezbędny jest ich profesjonalny serwis.

W pracach serwisowych używamy wyłącznie najwyżej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz długoletnie doświadczenie, dlatego można nam zaufać.

Zakres usług serwisowych

Zajmujemy się serwisowaniem i naprawą wszystkich typów maszyn budowlanych. Bez względu czy potrzebują Państwo pomocy z koparkami, minikoparkami, koparko-ładowarkami, spycharkami, ładowarkami czy podnośnikami zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów wynikających z pracy zwolnic do koparek. Naszą specjalnością są maszyny budowlane Doosan. Współpracujemy także z mobilnymi serwisami urządzeń budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z całej Polski. Na wszystkie wykonane przez nas prace naprawcze i serwisowe udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Naszym klientom oferujemy:

  • przeglądy bieżące;
  • naprawy, diagnostykę;
  • ocenę stanu technicznego.
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy

ul. Leśna 3B
88-153 Kruszwica

tel: 696 067 346

e-mail: biuro@selpart.pl