Używane maszyny budowlane z Niemiec

Zajmujemy się sprowadzaniem i sprzedażą używanych maszyn budowlanych z Niemiec. Z pewnością są Państwo świadomi, że nowy sprzęt budowlany oznacza spore obciążenie dla budżetu firmy. Jednym z jego atutów jest niewątpliwie okres gwarancji, zazwyczaj jednak stanowi on tylko formalne zabezpieczenie, gdyż potencjalne usterki czy awarie maszyn pojawiają się zazwyczaj nieco później. Oferujemy Państwu bardzo korzystne finansowo, alternatywne rozwiązanie: zakup sprzętu używanego od zaufanych producentów. Jako firma zajmująca się serwisem maszyn budowlanych sprzedajemy wyłącznie sprzęt sprawdzony pod względem technicznym i w pełni gotowy do pracy. Są to przede wszystkim:

 • koparki,
 • mini-koparki,
 • koparko-ładowarki,
 • ładowarki,
 • spycharki,
 • wozidła.

Nasza oferta obejmuje zarówno mały, jak i ciężki sprzęt budowlany – dzięki temu z łatwością znajdą Państwo maszyny odpowiadające zapotrzebowaniu na wykonywanie różnych rodzajów robót. Co więcej, współpraca z nami uwolni Państwa od obaw o ukryte wady sprzętu, całkowicie naturalnych w przypadku zakupu wszelkich pojazdów używanych. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każda maszyna przechodzi szczegółowy przegląd, a gdy zachodzi taka potrzeba, dokonujemy niezbędnych napraw i wymiany części. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne już na etapie wyboru konkretnego modelu sprzętu. Na życzenie klienta pomagamy również w jego sprowadzeniu do Polski.

Używane maszyny budowlane z Niemiec od sprawdzonych producentów

Jeśli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z usług rzetelnej firmy, oferującej używane maszyny budowlane z Niemiec – serdecznie zapraszamy do kontaktu! Każdy klient dokonujący u nas zakupu może liczyć zarówno na solidny sprzęt używany od wiodących marek, jak i fachowe doradztwo oraz opiekę posprzedażową. Zapewniamy ponadto szeroki wybór części zamiennych do maszyn budowlanych. Dbamy o to, aby nasza oferta odpowiadała na rozmaite potrzeby klientów, które wiążą się z eksploatacją sprzętu budowlanego. Dlatego oferujemy maszyny używane od zaufanych marek, przede wszystkim japońskich i koreańskich. Zakupią u nas Państwo m.in. budowlany sprzęt używany:

 • Doosan,
 • Samsung,
 • Hyundai,
 • Furukawa,
 • Yanmar,
 • Kawasaki.

Są to w dużej mierze maszyny poleasingowe, użytkowane dotychczas przez firmy działające na terenie Niemiec. Różnią się one stopniem zaawansowania technologicznego, mocą, rodzajami podwozia, napędu, sterowania. Kiedy zdecydują się Państwo na ich nabycie za pośrednictwem naszej firmy – zyskają Państwo pewność dokonania uczciwej transakcji, która nie zawsze bywa regułą w przypadku kupna maszyny bezpośrednio od osoby prywatnej. W takich sytuacjach dochodzi nierzadko do rozmaitych oszustw, szczególnie gdy przed zakupem ma miejsce jedynie wizualna weryfikacja stanu maszyny.

Kompleksowa weryfikacja stanu technicznego używanych maszyn budowlanych z Niemiec

W przypadku naszej firmy weryfikacja wizualna stanowi jedynie początek szeregu działań, które podejmujemy przed ostatecznym sfinalizowaniem zakupu. Poza oględzinami maszyny, sprawdzeniem potencjalnych miejsc wycieków płynów eksploatacyjnych, dokonujemy kompleksowej oceny stanu technicznego wszystkich podzespołów. Sprawdzamy m.in. sprawność układu napędowego – silnika, skrzyni biegów, układu przeniesienia napędu, w tym mostu napędowego. Sprzedajemy również części do mostów maszyn budowlanych. Wiemy doskonale, że jako jedne z najważniejszych elementów konstrukcyjnych maszyn eksploatowanych intensywnie i w trudnych warunkach – naturalnie ulegają po pewnym czasie różnym usterkom. Jeśli zależy Państwu na solidnym, używanym sprzęcie budowlanym – zapraszamy do nas! Warto nam zaufać.

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy

ul. Leśna 3B
88-153 Kruszwica

tel: 696 067 346

e-mail: biuro@selpart.pl